Dit zijn niet de statistieken waar je naar op zoek bent...

Omdat na zoveel jaar de url voor de statistieken wat voorspelbaar werd én de statistieken van 2017 via Google te vinden waren, is besloten om per ingang van dit jaar de actuele statistieken wat moeilijker vindbaar te maken.

Als je dus dacht via bovenstaande url de statistieken van het komende HIT jaar te kunnen zien: jammerdebammer en vette pech!

Maar niet getreurd, via het voorzittersoverleg wordt gecommuniceerd hoe het verloop van de inschrijving wél te volgen is. Na de inschrijving zal op een gegeven moment het eindresultaat wel via deze url worden gepubliceerd.

Volg ons op Facebook

Handig om te weten

 

december 2020: HIT-courant online
januari 2021: Opening inschrijving
maart 2021 Sluiting inschrijving
maart 2021: Deelnemersinfo online
2 - 5 april 2021: HIT 2021

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim negentig! verschillende kampen
Waar: Negen locaties in Nederland
Wanneer: 2 - 5 april 2021

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 144 gasten en geen leden online