Inschrijven voor HIT Baarn. Dat moet je #DOEN!

Ook in 2019 is er weer een HIT in Baarn. De stafteams en het C-team zijn al weer begonnen met de voorbereidingen voor een megatoffe HIT! De kampen waar je in Baarn (en omstreken) aan mee kunt doen zijn de volgende vertouwde kampen:

  • Welp Ouder Avonturen Kamp
  • Ouder Kind Hike
  • CSI: Crime Scout Investigation
  • Wie Is De Mol?
  • Niet Zomaar Een HIT

Helemaal spiksplinternieuw is The Longest Day In Your Life. Een supergave hike voor iederee van 18 tot 88 jaar. Zo zie je maar, voor ieder wat wils bij HIT Baarn! Zoek alvast je HIT-maatje uit (of vraag papa of mama alvast of ze mee willen) en schrijf je in vanaf 27 januari voor HIT Baarn. Moet je #DOEN!

Kijk vanaf 1 januari op deze site of er een toffe activiteit voor je bij zit en alvast tot ziens in Baarn!

Volg ons op Facebook

Handig om te weten

 

december 2019: HIT-courant online
19 januari 2020: Opening inschrijving
7 maart 2020 Sluiting inschrijving
8 maart 2020: Deelnemersinfo online
10 - 13 april 2020: HIT 2020

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim negentig! verschillende kampen
Waar: Negen locaties in Nederland
Wanneer: 10 - 13 april 2020

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 143 gasten en geen leden online