spijker spelVanmorgen vroeg werd het nieuwsteam wakker met de regen op de tent. Dat was nou eens jammer. Maar wij waren heel benieuwd hoe de powerkids de nacht door hadden gebracht. Dus met de regenjas aan zijn we op pad gegaan naar de powerkids. Daar aangekomen bleek dat ze handlanger van de grote baas gevangen hadden genomen. Ze hadden de handlanger gevraagd de grote baas te bellen zodat ze eens even goed met hem konden praten of er mogelijkheden waren. Er was alleen geen beltegoed meer. Dus de kinderen moesten spelletjes doen waarmee ze beltegoed konden verdienen. Toen ze dat eenmaal bij elkaar hadden konden ze eindelijk de grote baas bellen dat die langs moest komen.

#De grote baas kwam langs en toen hebben ze een deal gemaakt. De grote baas nam al het bewijs dat tegen hem gebruikt kon worden in beslag. Dan mochten de powerkids het labelterrein hebben en was dat gered van de verkoop.  Iedereen was blij en ondanks de regen kon er een feestje worden gevierd! Jippie!