eieren bakkenHet nieuwsteam kreeg de tip dat de DDR deelnemers iets leuks gingen doen. Nieuwsgierig als we zijn, zorgden we dat we op tijd op de plaats van bestemming waren. Daar aangekomen stapten we uit de auto en kwam de geur van gebakken eieren ons al tegemoet. Toen we om het oude stationnetje heen liepen, zagen we dat het klopte. De helft van de groep was eieren aan het bakken en de andere helft bleek met de Draisine bezig te zijn.

 

draisine

Draisine is met een speciale fiets op een oude spoorrails fietsen. Het duurde even, maar toen kwamen de deelnemers er aan. Wat was dat een leuk gezicht. De groep die net de eitjes had gebakken mocht nu Draisine fietsen en de deelnemers die van de fiets af kwamen mochten nu eindelijk eitjes gaan bakken. Zo te zien hadden ze behoorlijke trek want ze gingen als een speer.