bonte avond

Het nieuwsteam was opweg naar de ligplaats van de waterhike, maar met een auto zoeken naar een wachtschip is best een uitdaging. Op de muziek afgaande kwamen wij bij een leuk kampvuur aan, maar na wat rond te kijken bleek dit toch niet de waterhike te zijn! We werden doorverwezen naar het einde van de weg, ergens achter een poort.

Hier bleken inderdaad het wachtschip en de vletten te liggen. Eenmaal hier aangekomen bleek ook hier een feestje aan de gang. We waren precies op tijd want de bonte avond werd net gestart met de eerste act. Drie waterscouts zwaaiden met gekleurde, lichtgevende ballen in een panty. Dit zag er zoals je kunt zien er spectaculair uit zo in het ruim. Overweldigd door deze act vervolgden we de bonte avond. Zo zagen we een improvisatie groepje, werd er voor ons gezongen en gedanst en kregen we zelfs ook nog een heuse gitaarsolo! Tussen al deze acts door werden er ook nog prijzen uitgereikt voor het appel en ei ruilspel. Hier werden de meest originele resultaten beloond met ewige roem en een volle zak borrelnoten. Na al deze gezelligheid verlaten wij het schip om terug keren naar de bewoonde wereld.