Het kampvuur

Bij aankomst was iedereen blij om het nieuwsteam te zien. De deelnemers waren nog lekker aan het eten. De bbq rook lekker, en de kippenpootjes zagen er goed uit. Na het eten moet natuurlijk de afwas worden gedaan. Dus iedereen ging daar flink mee aan de slag. De sfeer was goed en het vuur was lekker warm. Gelukkig mocht er weer gestookt worden, de brandweer had het bosbrandrisico afgeschaald van oranje naar geel. Het vuur mocht dus lekker omhoog, was ook wel nodig want de temperatuur daalde aanzienlijk. Na de afwas kwam iedereen weer terug bij het vuur zitten. De start van de bonte avond werd ingeluid. Een van de teams begon met een quiz over wat er op stookkamp allemaal was gebeurd. Helaas konden wij niet de hele bonte avond blijven, dus vertrokken wij weer. Het zag er erg gezellig uit en wij zijn er van overtuigd dat de stookkampers een super bonte avond hebben gehad!