Abseilen

Vandaag was het nieuwsteam bij de laatste post van de DRR; het abseilen van een oude spoorbrug! We kwamen precies op tijd want het eerste groepje had flink doorgestapt en stond al klaar voor de afdaling. Gordel aan, helmpje op en gaan! De heren en dames gingen als een speer naar beneden zodat ze snel weer verder konden.

 

 

Vandaag was het nieuwsteam bij de laatste post van de DRR; het abseilen van een oude spoorbrug! We kwamen precies op tijd want het eerste groepje had flink doorgestapt en stond al klaar voor de afdaling. Gordel aan, helmpje op en gaan! De heren en dames gingen als een speer naar beneden zodat ze snel weer verder konden. Kort daarna druppelden de andere groepjes binnen en konden zij ook aan de afdaling beginnen. Sommige dames vonden het wat eng, maar zijn toch allemaal geweest. Anders dan vorig jaar kwam iedereen netjes op tijd en kon er ook op tijd weer opgeruimd worden om door te gaan naar de algemene sluiting.