Een heksenhoed maken

De Powerkids kwamen gisteren bij de opening enkele versufte en verdwaalde piraten tegen. Tussen die piraten zat ook een heuse kapitein! De kapitein was helaas zijn schip en bemanning kwijt en wist zich nog net te herinneren dat hij net een schat gevonden had. Helaas was ook de schat weer kwijt, maar gelukkig zijn daar de Powerkids! Na een aantal heuse piratentesten te hebben doorstaan zijn ze dit weekend allemaal benoemd tot piraat! Samen met de kapitein en de andere bemanning gaan ze op zoek naar de verloren schat. Al snel kwamen ze er achter dat Kiste Trui (een Mookse heks) misschien meer weet. Alleen kunnen ze Kiste niet vinden, zelfs niet als ze heel hard roepen! Omdat heksen graag bij elkaar zijn maken ze allemaal een heksenhoed, misschien dat Kiste dan wel komt…?!

De Powerkids kwamen gisteren bij de opening enkele versufte en verdwaalde piraten tegen. Tussen die piraten zat ook een heuse kapitein! De kapitein was helaas zijn schip en bemanning kwijt en wist zich nog net te herinneren dat hij net een schat gevonden had. Helaas was ook de schat weer kwijt, maar gelukkig zijn daar de Powerkids! Na een aantal heuse piratentesten te hebben doorstaan zijn ze dit weekend allemaal benoemd tot piraat! Samen met de kapitein en de andere bemanning gaan ze op zoek naar de verloren schat. Al snel kwamen ze er achter dat Kiste Trui (een Mookse heks) misschien meer weet. Alleen kunnen ze Kiste niet vinden, zelfs niet als ze heel hard roepen! Omdat heksen graag bij elkaar zijn maken ze allemaal een heksenhoed, misschien dat Kiste dan wel komt…?!