Vanochtend is het nieuwsteam begonnen aan de 2 uur durende reis naar de Eifel 50° Noord. Allereerst is het nieuwsteam bij Worst Case Scenario langs gegaan. Deze gingen op dat moment via een deltavlieger aan een kabelbaan naar beneden. Dit zag er spectaculair uit en is op de foto ook te zien. Verder konden ze daar een lunchpakket maken om mee te nemen gedurende hun hike. Een aantal deelnemers gaf aan dat ze goed hadden geslapen. De deelnemers hadden verder vandaag nog een stuk mountainbiken en een touwbrug op het programma staan.

Vanochtend is het nieuwsteam begonnen aan de 2 uur durende reis naar de Eifel 50° Noord. Allereerst is het nieuwsteam bij Worst Case Scenario langs gegaan. Deze gingen op dat moment via een deltavlieger aan een kabelbaan naar beneden. Dit zag er spectaculair uit en is op de foto ook te zien. Verder konden ze daar een lunchpakket maken om mee te nemen gedurende hun hike. Een aantal deelnemers gaf aan dat ze goed hadden geslapen. De deelnemers hadden verder vandaag nog een stuk mountainbiken en een touwbrug op het programma staan.