De Bevers hebben een drukke dag gehad.  Stiekem hadden ze allemaal toch wel trek gekregen. De leiding had iets heel leuks bedacht maar de kinderen vonden het stiekem toch wel een beetje raar. Alle tafels waren afgeplakt met vuilniszakken. Er stonden geen borden op tafel en ook het bestek was niet aanwezig. Toen de leiding het eten op de tafel schepte snapte de kinderen er helemaal niets meer van. Hoe moeten we spaghetti eten zonder bestek?! Ze moesten de handen op de rug houden en de mauwen op stropen.

Toen kwam het verlossende woord. Jullie mogen met jullie handen eten. Het was even wennen maar toen ze het eenmaal door hadden was het toch wel erg leuk. Op alle mogelijke manieren werd er gegeten. Alsof je een haring aan het eten was. Of gewoon met twee handen eten pakken en in je mond stoppen. Allemaal vieze handen en gezichtjes vol met spaghetti saus. Bevers en leiding hadden de grootste lol.

Wij gaan er verder niets meer over zeggen. Behalve… bekijk de foto’s en geniet met ons mee. 

Bekijk de foto's van het eten zonder handen op Facebook.