Het was vanochtend een beetje raar bij de Bevers. Toen ze net wakker waren kwam de leiding vertellen dat ze een disco gingen houden. Samen hebben ze de slaapkamer versierd met slingers, ballonnen en serpentine. Daarna ging de dansmuziek aan en konden ze lekker gaan springen in hun pyjama’s! Sommige kinderen vonden het fijner om nog lekker even op het bedje te blijven zitten en langzaam wakker te worden, want ze waren toch wel een heel klein beetje moe.

Toen de disco afgelopen was gingen de kinderen door naar het volgende feestje: pannenkoeken als ontbijt! Lekker met pasta, pindakaas, suiker, ei, noem het maar op, alles ging op de pannenkoek. De leiding was zelfs verbaasd over hoeveel pannenkoeken de kinderen op konden, sommigen hadden er wel 5 op! Helaas was het daarna alweer tijd om alle spullen in te pakken, want dit is al weer het laatste dagje van het kamp. Maar hoe moet dat eigenlijk, inpakken?

Bekijk hier de Pyjama discofoto's op Facebook.

En bekijk hier de Pannenkoekenfeestfoto's op Facebook.