De Powerkids zijn nog steeds met de Klokkenmaker, Moedertje Natuur en Vadertje Tijd druk bezig om ervoor te zorgen dat er Pasen gevierd kan worden. Aangezien de Mookerklepelklok kapot is, moeten ze alle feestdagen van het jaar vieren om Pasen te kunnen vieren.

Vanavond hebben de Powerkids in het bos een heks gevonden, het was dus de hoogste tijd voor Halloween! Deze heks had een aantal lekkere hapjes klaargemaakt voor de kinderen die ze mochten gaan proeven, van bloedsoep tot snotslierten, jakkes!

Daarna moesten ze de heks nog helpen aan balletjes voor in haar heksensoep. Aan de ene kant van het bos kregen ze een (soep-)bal, aan de andere kant van het bos stond de heks te wachten. De kinderen moesten door het bos sluipen en ervoor zorgen dat ze niet door een van de stralen van de leiding die overal verstopt zat.

Nadat ze een stuk van de klok verzameld hadden, was het alweer tijd om naar bed te gaan.

Klik hier voor meer afbeeldingen.