12322881 1322834031077159 967186405865068179 oNa de lunch is iedereen bezig gegaan met het opruimen en het afwassen. Ook gingen ze hout verzamelen, want zonder hout kan er niet gestookt worden. Het was namelijk tijd voor de pyrochallenge. De patrouilles (rook, vuur, bijl, zaak en hout) kregen 5 uitdagingen die ze samen moesten volbrengen. Zo moesten ze een ster-vuur maken, een oven van klei maken, een vuur vooe anderhalf uur aanhouden, een dacota-vuur maken (dit is een vuur in een berg helling of sloot) en als laatste moesten ze een vuur in een blikje maken. En dit alles in 4 uur. Voordat ze aan de pyrochallenge begonnen kregen ze uitleg hoe ze een vlam in een pan olie moesten blussen, én ook hoe niet moet. Als een pan met brandende olie geblust wordt met water geeft dit namelijk een grote vuurbal. Gelukkig was het weer beter dan gisteren. De regen was gestopt en de zon was tevoorschijn gekomen. Af en toe was er ook een windvlaag, dit heeft sommige keukenzeilen los geblazen.

Bekijk meer foto's op Facebook