12891042 1324073117619917 3197408924870861299 oVanavond gingen de bevers zoals altijd eten. Het was hele normale spaghetti. Maar er waren toch wel een paar dingen bijzonder. Het eerste wat bijzonder was is dat er allemaal plastic op de tafel lag. Er waren geen borden te zien. Toen de leiding het eten opschepte werd dat dus ook gewoon op tafel gelegd. Maar er was ook geen bestek. Dus er moest met de handen gegeten worden. Dat vonden de bevers toch wel heel erg leuk. Toen het eenmaal zo ver was graaide de bevers met beide handen in de pasta. Maar sommigen vonden dat nog een beetje te makkelijk en vielen met hun hoofd in de pasta om vervolgens lekker te happen. De kinderen hebben genoten. Ook de leiding heeft er van genoten. Voorzitter Bart heeft een hapje mee gegeten met de bevers. Een van de bevers heeft zelfs spaghetti naar hem gegooid. Eigenlijk willen we er nu verder niet meer over kletsen maar u aanraden naar de foto's te kijken op onze facebookpagina. Wij hopen dat u er net zo van zult genieten als dat wij allemaal hebben gedaan.

Bekijk meer foto's op Facebook