12419210 1323895190971043 8764393477248760191 oVanmorgen was het helaas wat slechter weer. Maar al vrij snel werd het toch weer droog en ging iedereen lekker aan de gang met het programma. De powerkids lopen vandaag een speurtocht. Onderweg komen ze allerlei dingen tegen ie ze kunnen doen. Ook terug op hun eigen kampterrein kunnen ze spelletjes en dingen doen. Zo te zien hebben ze veel plezier. Bij American Express hebben ze vandaag allemaal workshops en leuke activiteiten die ze kunnen doen. Zo konden ze op een rodeo stier rijden en ze konden leren met een zweep om te gaan. De appeltaart die door middel van het kampvuur werd gebakken rook erg lekker. Er werden nog veel meer spelletjes gedaan zoals softball en katapult schieten. De werkstam heeft vandaag een aantal uur hard gewerkt om een mooie kabelbaan op te hangen. Voor de werkstam ook leuk want het was een nieuwe locatie. De deelnemers van Make Your Choice hadden de keuze om de kabelbaan af te gaan. Een aantal van hen heeft hier voor gekozen. De werkstam zelf genoot er ook zeker van om de kabelbaan af te gaan. Bij Make your choice konden verschillende activiteiten worden gedaan zoals graffiti spuiten en de kabelbaan. De Bevers hebben een estafette gedaan en zijn lekker buiten aan het spelen. Zo te zien vermaken alle kinderen zich prima.

Bekijk meer Powerkids foto's op Facebook

Bekijk meer kabelbaan foto's op Facebook