20160327 IMG 7258Vanmiddag gingen de deelnemers van het Eifel kamp, "En da’s allemaal in de Eifel gebeurd?!" rots klimmen en hiken. De groep was in twee subgroepen verdeeld en die gingen om de beurt hiken en klimmen. Bij het klimmen waren er verschillende routes uitgezet tegen een steile rotswand aan. Er zat ook een indoorklimmer tussen de deelnemers. ‘Indoorklimmen is heel anders maar dit is ook superleuk.’ Het is even zoeken naar de goede rotsen om je aan vast te houden maar alle deelnemers komen heelhuids boven op de rots waar ze van een prachtig uitzicht konden genieten. ‘Ik kon de bergen over de boomtoppen heen zien, echt geweldig.’ Vertelt een deelnemer als ze weer veilig beneden is aangekomen. In de eerste klimgroep waren ze erg fanatiek met het verbreken van hun en andermans records. Maar het werd snel duidelijk dat je met haast niet sneller boven bent. Na alle drie de parcoursen te hebben beklommen konden de deelnemers weer naar beneden lopen. Onderweg naar beneden kwam de wafellucht de deelnemers al tegemoet. Nadat ze hun wafels met slagroom op hadden konden ze gaan boogschieten. Een zware boog maar de Hitters konden er wel mee overweg. Voor de meeste viel hun eerste keer schieten niet tegen. De pijlen werden ingeleverd en de eerste groepjes konden aan hun hike beginnen.

Bekijk meer foto's op Facebook