20160327 IMG 7368Ook Eifel kamp Infected was vandaag aan het schieten. Niet met pijl en boog maar met een aardappelkanon. Met een van buizen gemaakt kanon konden de aardappels afgeschoten worden. Als je het record van de vorige groepen kon verbeteren kreeg je extra punten. Met die punten kan je zorgen dat de stad van de post niet ten onder gaat aan het virus wat zich verspreid over de hele wereld. Ook kregen ze op deze plek een warm broodje knakworst, die ging er met gemak in bij de toch iets vermoeide deelnemers. Bovenop het broodje mochten de hikers ook nog eens hun loodzware tas afgeven. Daar waren ze heel blij mee! De rest van de route hoefden ze deze niet meer met zich mee te dragen. Dit kwam goed van pas want de rest van de route was erg modderig en stijl omhoog. Dit was de route naar de een na laatste post, Las Vegas. Deze stad lag bovenop een hoge berg waar de deelnemers ook even konden kijken naar de Nürburgring die in het dal ligt. Nadat ze per groepje hadden geprobeerd Las Vegas te redden gingen ze naar beneden. Dit ging met een looping down, dat is omgekeerd abseilen. Ze werden in een tuigje gehesen en ze moesten rennend naar beneden. Voor sommigen nog spannend maar al snel hadden ze het onder de knie en ging het vrij snel. Onderaan vervolgde de route zich naar de laatste post van deze dag. 

Bekijk meer foto's op Facebook