De tweede Bever HIT is ook begonnen! 

Soms heel verlegen, komen de eerste Bevers met hun ouders en broertjes of zusjes de bocht voor de blokhut om waar ze opgewacht worden door de leiding. Binnen worden ze aangemeld eventueel medicijnen opgeschreven. Ook mogen de Bevers gelijk een mooi slaap plekje uit zoeken voor vanavond. In de grote zaal kan er gekleurd worden en krijgen ze naamkaartjes op zodat iedereen kan zien hoe ze heten. Maar het is droog en al gauw zijn ze allemaal buiten, dennen appels zoeken, of lekker rond kijken. Als iedereen er is dan gaan de Bevers samen met de leiding in een grote kring staan en wordt met het hijsen van de vlag, het zingen van het bever lied en het opzeggen van de wet de Bever HIT geopend! 

Na de opening vertrekken de ouders, een ouder verteld dat haar zoontje vanmorgen om 5.30 uur al naast haar bed stond om te vragen wanneer ze konden gaan. Hij had er in ieder geval heel veel zin in. Als alle ouders vertrokken zijn gaan de bevers kenninsmakingsspelltjes doen.