Vr Paranoia Project

Helaas gaan we vanuit het Nieuwsteam Mook niet zo vaak naar het Paranoia Project. Dit is in verband met de verre afstand naar Aachen, ruim anderhalf uur rijden vanuit Mook. Af en toe krijgen we verhalen en foto’s door, zodat we jullie toch nog op de hoogte kunnen houden, zo ook van wat er vandaag gebeurd is!

Vanmorgen moesten de deelnemers verzamelen in Kerkrade. Hier werden ze met auto’s naar Herzogenrath, net over de Duitse grens, gebracht. Hier werd ieder groepje opgesplitst in twee teams. Dit waren het fietsteam en het hiketeam. De hike naar Aachen werd gestart, met verschillende puzzelstukjes en posten onderweg. Op een gegeven moment kregen de deelnemers huurfietsen, waarmee ze allemaal naar het terrein in Aachen moesten fietsen. Hier werden de tenten opgezet en het avondmaal bereid. Vroeg gaan slapen, want vanaf zaterdag spelen ze een spel dat wel 30 uur kan duren!! Hierover morgen meer!